FK «Jelgava» iztur FK «Liepāja/Mogo» spiedienu, izcīnot uzvaru ar minimālu pārsvaru

FK „Jelgava” pirmdien viesos ar 1:0 pirmo reizi sezonā pārspēja FK „Liepāja/Mogo” vienību, liecina organizatoru informācija. Vienīgos vārtus spēlē guva Gļebs Kļuškins.

Mārcis Ošs pēc standartsituācijas jau pašā spēles sākumā raidīja bīstamu sitienu, tomēr mājinieku vārtsargu Valentīnu Raļkeviču pārspēt viņam neizdevās. Turpinājumā abas komandas spēlēja agresīvi, tomēr vārtus gūt nevienai no tām neizdevās.

Otrā puslaika sākumā pēc standartsituācijas bumba bīstami atlēca FK „Jelgavas” sargāto vārtu priekšā, tomēr ceļu vārtos tā neatrada. Mājinieku presings turpinājās, un jau pēc pāris minūtēm teicamu piespēli veica Artūrs Karašausks, tomēr arī uz maiņu nākušais Kristaps Grabis rezultātu neatklāja.

Abas komandas turpināja apdraudēt pretinieku vārtus, līdz Kļuškins 66. minūtē panāca pārsvaru viesiem.

Divas minūtes pirms pamatlaika beigām bumba tika raidīta viesu sargātajos vārtos, tomēr pārkāpums pret vārtsargu Kasparu Ikstenu liedza tiesnesim skaitīt šo vārtu guvumu.

FK „Liepāja/Mogo” turnīra tabulā ieņem trešo vietu ar 30 punktiem, no līdera pozīcijā esošā Jūrmalas „Spartaka” atpaliekot septiņus punktus, tomēr jāatzīmē, ka „Spartaks” aizvadījusi par spēli mazāk. FK „Jelgava” ar septiņiem panākumiem atrodas sestajā vietā.

Šosezon visās trīs iepriekšējā spēlēs „Liepāja/Mogo” spējusi pārspēt FK „Jelgavu”.