Dienvidkorejas futbolisti pirmoreiz iekļūst U-20 Pasaules kausa finālā

Dienvidkorejas futbola izlase otrdien Polijas pilsētā Ļubļinā ar 1:0 pārspēja Ekvadoru un pirmo reizi nodrošināja dalību U-20 Pasaules kausa izcīņas finālā.

Pusfināla duelī dienvidkorejieši asu uzbrukumu realizēja 39.minūtē, gūstot uzvaras vārtus.

Čoi Džuns izvirza Dienvidkoreju vadībā

Pēc teicamas piespēles bumbu soda laukumā saņēma Čoi Džuns un bez kavēšanā sita vārtu tālajā stūrī.

Vēlreiz bumba ekvadoriešu vārtos nonāca 86.minūtē, tomēr video tiesneši fiksēja aizmuguri un rezultāts nemainījās.

Iepriekš otrdien dalību pusfinālā nodrošināja Ukrainas izlase, kas ar 1:0 pārspēja Itālijas vienaudžus

Finālturnīra grupu kārtā piedalījās 24 komandas, no kurām 16 labākās vienības iekļuva izslēgšanas pirmajā kārtā jeb astotdaļfinālā. Ekvadoras izlase vietu pusfinālā nodrošināja ar uzvaru pār Urugvajas un ASV futbolistiem, turpretim Dienvidkorejas izlase pārspēja Japānas un Senegālas futbolistus.

U-20 Pasaules kausa ieguvēji kļūs zināmi sestdien finālā Lodzā. Pusfinālu zaudētāji dienu iepriekš Gdiņā noteiks 3.vietas ieguvējus.