FIFA U-20 Pasaules kauss futbolā

Itālijai neieskaita vārtu guvumu

Ekvadora - Dienvidkoreja 0:1

FIFA U-20 Pasaules kauss futbolā. Pusfināls. Ukraina - Itālija

Dramatiska uzvara paver Ukrainas futbolistiem ceļu uz U-20 Pasaules kausa finālu

Ukrainas izlase otrdien Polijas pilsētā Gdiņā ar 1:0 uzvarēja Itālijas vienaudžus U-20 Pasaules kausa izcīņas pusfinālā un nodrošināja dalību titula mačā. Ukrainas futbolisti pirmo reizi piedalīsies U-20 Pasaules kausa finālā, bet Itālijas izlasei pēc mača kompensācijas laikā neieskaitīta vārtu guvuma atliks pretendēt uz 3.vietu.

Jau pirmajā puslaikā daudz aktīvāk spēlēja Ukrainas izlase, līdz vārtu gūšanai gan netiekot. Pēc pārtraukuma iespējas bija arī itāliešiem, tomēr rezultatīvi ātru uzbrukumu noslēdza Ukrainas futbolisti.

Serhijs Buleca gūst vārtus Ukrainai

Lielisku piespēli soda laukumā vārtu guvumā 65.minūtē pārvērta Serhijs Buleca.

Ukraiņi 79.minūtē palika mazākumā, jo par otro brīdinājumu noraidīja Denisu Popovu, un Itālija metās atspēlēties. Džanluka Skamaka kompensācijas laika pirmajā minūtē elegantā pagriezienā ap savu asi raidīja bumbu Ukrainas vārtos, tomēr rezultāts nemainījās.

Neieskaita Itālijas vārtu guvumu

Pēc video tiesnešu konsultācijas vārtu guvumu neieskaitīja, jo mirkli pirms sitiena Skamaka ar roku atgrūda pretinieku.

Otrā pusfinālā vēlāk otrdien Ļubļinā laukumā dosies Dienvidkorejas un Ekvadoras izlases.

Finālturnīra grupu kārtā piedalījās 24 komandas, no kurām 16 labākās vienības iekļuva izslēgšanas pirmajā kārtā jeb astotdaļfinālā. Ukraiņi ceļā līdz pusfinālam pārspēja Panamu un Kolumbiju, bet Itālijas izlase bija pārāka par Polijas un Mali futbolistiem.

U-20 Pasaules kausa ieguvēji kļūs zināmi sestdien finālā Lodzā. Pusfinālu zaudētāji dienu iepriekš Gdiņā noteiks 3.vietas ieguvējus.