Balotelli gūtie vārti nodrošina Itālijai uzvaru pār Anglijas izlasi

AC "Milan" uzbrucēja Mario Balotelli gūtie vārti sestdien Manausā nodrošināja Itālijas izlasei uzvaru 2:1 pār Angliju abām komandām pirmajā spēlē Pasaules kausa izcīņas grupas kārtā, liecina rīkotāju informācija.

Itālieši izvirzījās vadībā 35. minūtē, kad Klaudio Markizio pēc stūra sitiena ārpus soda laukuma izpildīja zemu un precīzu sitienu. Savukārt Anglija atbildēja pāris minūtes vēlāk ar rezultatīvu pretuzbrukumu un Daniela Sturidža gūtajiem vārtiem pēc Veina Rūnija centrējuma. Balotelli tomēr piecas minūtes pēc pārtraukuma no tuvas distances ar galvu precīzi noslēdza Antonio Kandrevas centrējumu un panāca itāliešiem pārsvaru, kas saglabājās līdz spēles beigām.

Uzvaru Itālijas izlase guva bez potenciālā pamatvārtsarga Džanluidži Bufona, kurš dažas stundas pirms spēles sākuma sastiepa potīti.

Otrā D grupas spēlē pārsteigumu iepriekš sagādāja Kostarika, ar 3:1 pārspējot iepriekšējā Pasaules kausa izcīņas pusfinālā 2010. gadā spēlējušo Urugvajas izlasi. Nākamā cīņa D grupā būs ceturtdien, kad spēlēs Anglija un Urugvaja, turklāt zaudētāji praktiski šķirsies no izredzēm uz dalību astotdaļfinālā. Dienu vēlāk spēlēs Kostarika un Itālija.