«Tenax» uzvar un nostiprina handbola virslīgā līderpozīcijas

Latvijas vīriešu handbola virslīgā Dobelē tikās divas no trim līderkomandām – mājinieki «Tenax» pret «Vaiņodes» vienību. Tiesnešu ierašanās laika pārpratuma dēļ spēle sākās ar pusotras stundas nokavēšanos.

Diemžēl pat minimālā intriga šajā mačā izplēnēja ļoti ātri, jo dobelnieki ieslēdza maksimālos apgriezienus, kam viesi netika līdzi. Rezultāts strauji auga mājinieku labā - 8-1, 15-2 un uzvaras pamati bija ielikti.

«Tenax» rindās laukuma devās rezervisti. Arī «Vaiņodes» handbolisti nedaudz iespēlējās, un turpinājums bija mazliet līdzīgāks. Puslaiks beidzās 26-14. Otro puslaiku dobelnieki vinnēja tikai ar vienu vārtu pārsvaru. Bet ar to bija gana, lai svinētu uzvaru mačā ar rezultatīvu rezultātu 46-33.

Uzvarētājiem 13 vārtus guva Nils Kreicbergs, bet vaņodiešiem 11 - Ainārs Pāvils. Pateicoties uzvarai, «Tenax» kļuva par vienīgajiem turnīra līderiem. Tiesa, liela daļa komandu ir aizvadījušas vienu spēli mazāk.