Švecovs izcīna sudrabu Eiropas junioru čempionātā modernajā pieccīņā

Pavels Švecovs piektdien Sofijā izcīnīja sudraba medaļu Eiropas junioru čempionātā modernajā pieccīņā, informēja rīkotāji. Latvijas pieccīņnieks visu sacensību gaitu bija līderis līdz pēdējai disciplīnai - šaušanas un skriešanas kombinācijai, kurā viņu apsteidza Krievijas juniors Jegors Puharevskis.

Četru disciplīnu summā Švecovs savāca 5788 punktus, no Puharevska atpaliekot par 40 punktiem. Bronzas medaļu ar 5780 punktiem izcīnīja brits Semjuels Karijs.

Švecovs ar 1024 punktiem sasniedza labāko rezultātu paukošanā, peldēšanā viņš ar 1320 punktiem ierindojās 4.vietā, taču saglabāja vadību kopvērtējumā. Jāšanā Švecova gūtie 1200 punkti bija dalīts absolūtais maksimums, ko sasniedza 10 dalībnieki.

Šaušanas un skriešanas kombinācijā Švecovs trasē devās 23 sekundes pirms tuvākā sāncenša Puharevska, kurš līdz finišam līderi tomēr apsteidza. Finālā startēja 36 sportisti.