Modernās pieccīņas sportisti Krejčī/Švecovs ieņem 5.vietu Eiropas čempionātā jauktajā stafetē

Latvijas sportisti Kateržina Krejčī un Pāvels Švecovs pirmdien Ungārijā modernās pieccīņas Eiropas čempionātā jauktās stafetes sacensībās ieņēma piekto vietu.

Paukošanā Krejčī uzvarēja deviņās cīņās, zaudējot arī deviņās, kamēr Švecovam izdevās gūt panākumus desmit dueļos no 18, kopā Latvijas komandai nopelnot 220 punktus.

Turpinājumā 2x100 metru peldēšanā brīvajā stilā Latvijas vienība, esot lēnākajai deviņu komandu konkurencē, finišēja divās minūtēs un 8,03 sekundēs un tika pie 294 punktiem.

Savukārt jāšanā Krejčī/Švecovs nepieļāva nevienu kļūdu un veica maršrutu visātrāk, saņemot par to 300 punktus, bet pēc tam sekojošajā skriešanas un šaušanas disciplīnā Latvijas komanda ierindojās septītajā vietā un tika pie vēl 503 punktiem.

Summā Latvijas sportisti sakrāja 1317 punktus, kas ļāva ieņemt piekto vietu deviņu komandu konkurencē.

Uzvaru izcīnīja Lielbritānijas vienība Keita Frenča/Mailss Pilidžs, kuri tika pie 1360 punktiem.

Jau ziņots, ka individuālajās sacensībās Krejčī izdevās sasniegt finālu, kurā viņa ierindojās 16. pozīcijā.