Orientieriste Dambe izcīna 19.vietu pasaules čempionātā vidējā distancē

Latvijas orientēšanās sporta izlases līdere Inga Dambe piektdien Kampomulo, Itālijā, ieguva 19.vietu vidējā distancē pasaules čempionātā, liecina rīkotāju informācija. Vīriešiem labākais Latvijas orientierists bija Kalvis Mihailovs, kurš ieņēma 27.vietu.

Dambe piecas minūtes un 55 sekundes zaudēja uzvarētājai zviedrietei Annikai Bilstamai, kura mērķa līniju šķērsoja pēc 37 minūtēm un trim sekundēm. Aija Skrastiņa 4960 metru garajā distancē ierindojās 45.vietā 12 minūtes un 16 sekundes aiz uzvarētājas. Pie ieskaitīta rezultāta tika 67 orientieristes.

Vīriešiem par pasaules čempionu kļuva norvēģis Olavs Lundaness, kurš finišēja pēc 38 minūtēm un 12 sekundēm. Mihailovs finišu sasniedza piecas minūtes un 44 sekundes pēc uzvarētāja. Artūrs Pauliņš ieņēma 52.vietu, bet 57. bija Edgars Bertuks. Līdz finišam 5860 metru distancē tika 77 dalībnieki.

Iepriekš garajā distancē Inga Dambe izcīnīja 18.vietu, savukārt vīriešiem 21. bija Mihailovs. Sprintā labākie Latvijas orientieristi bija 21.vietu ieguvusī Aija Skrastiņa un 37. vietā finišējušais Artūrs Pauliņš. Jauktajā sprinta stafetē Latvija ieņēma 17.vietu.

Pasaules čempionāts Itālijā sestdien noslēgsies ar sacensībām stafetēs.