Latvijas kanoe divnieks sasniedz 14.vietu pasaules čempionātā (papildināts)

Kanoe divnieks Aivis Tints/Gatis Pranks svētdien Maskavā finišēja piektie B finālā un pasaules čempionātā ieguva 14. vietu kopvērtējumā 1000 metru distancē, liecina rīkotāju informācija. Svētdien pēcpusdienā vairākas Latvijas laivas noslēdza sacensības 200 metru distances zemākajos finālos.

(papildināts pēc finālsacensībām 200 metros)
Tints/Pranks distanci veica trijās minūtēs un 39,688 sekundēs, no brauciena uzvarētājiem kubiešiem Sergeja Toresa un Roleksisa Baesa-Aviljas atpaliekot 2,284 sekundes.

Smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs B finālā 200 metros finišēja astotais, kas viņam ļāva iegūt 17.vietu kopvērtējumā. Kanoiste Agnija Bērziņa B finālā bija septītā un sacensības noslēdza 16.vietā. Smailīšu divnieks Kaspars Tīklenieks/Deniss Volkovs uzvarēja C finālā un ieguva 19.vietu.

Jau vēstīts, ka smaiļotājs Mārtiņš Veispals svētdien 500 metros ierindojās 20.vietā. Veispals finišēja otrais C finālā.

Latvijas izlasē labāko rezultātu Maskavā sasniedza kanoists Dagnis Iļjins, kurš izcīnīja 13.vietu kopvērtējumā 1000 metru distancē.