Gamaļejevai labākās sekmes no mājiniecēm mākslas vingrotāju sacensībās «Baltijas aplis»

Jeļizaveta Gamaļejeva bija veiksmīgākā Latvijas mākslas vingrotāja nedēļas nogalē Rīgā tradicionālajās starptautiskajās pavasara sacensībās "Baltijas aplis", liecina organizatoru informācija. Gamaļejeva daudzcīņā ieguva 6.vietu, bet finālsacensībās ar bumbu un apli viņa bija piektā.

Olimpiskajā sporta centrā notikušajās sacensībās daudzcīņā labākā bija pasaules un Eiropas čempionātu medaļniece baltkrieviete Melitina Staņuta, kura četru disciplīnu summā iekrāja 69,650 punktus, savukārt Gamaļejevas rēķinā bija 64,850 punkti.

Melitina ar uzvarēja arī finālsacensībās vingrojumā ar apli, turpretim vingrojumos ar bumbu, vālītēm un lentu nepārspēta palika trīskārtējā Eiropas junioru čempione Krievijas vingrotāja Irina Aņenkova. Gamaļejeva kvalificējās arī finālsacensībām ar lentu, bet šajā disciplīnā viņa palika astotā.

"Baltijas apļa" aizsācējas un ilggadējās direktores Ludmilas Kačkaldas piemiņas kausa izcīņā grupu vingrojumos uzvarēja Baltkrievija, savukārt mājinieču komanda ieguva 5.vietu.

Atbilstoši "Baltijas apļa” tradīcijām, sportistēm savus darbus dāvināja Latvijas mākslinieki. Sacensības organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Latvijas Vingrošanas federāciju.