Divas Latvijas jahtas piedalīsies regatē "The Tall Ships Races"

Starptautiskajā regatē "The Tall Ships Races 2013" šogad piedalīsies divas Latvijas jahtas, informēja Latvijas Burāšanas mācību asociācijas (LBMA) valdes priekšsēdētājs Uģis Kalmanis.

Starptautiskā mācību burinieku un jahtu regate notiks no 4.jūlija līdz 6.augustam maršrutā Orhūsa (Dānija) – Helsinki (Somija) – Rīga – Ščecina (Polija). Regatē piedalīsies vairāk nekā 100 burinieku un jahtu no 17 valstīm.

"Spaniel" regatēs "The Tall Ships Races" piedalās jau 16 gadu, izcīnītas 17 godalgotas vietas savā klasē, tajā skaitā septiņas pirmās vietas. "Spaniel" piedalīsies sacensībā C klasē, bet D klasē startēs "Galaxy".

25.jūnijā notiks jahtu pavadīšana uz regati no Andrejostas.

Regate "The Tall Ships Races" notiek kopš 1956. gada un to organizē Starptautiskā burāšanas mācību organizācija "Sail Training International". Tajā ir pārstāvētas 25 valstu nacionālās burāšanas mācību organizācijas. Latviju organizācijā pārstāv LBMA, kas 2003.gadā panāca, ka Rīga tika izvēlēta par regates ostu, kad tika uzņemti 80 burinieki un jahtas no 18 valstīm. Četrās dienās kuģus apskatīja tūkstošiem cilvēku.

Kalmanis informēja, ka Rīga šogad vēlreiz uzņems regates floti laikā no 25.jūlija līdz 28.jūlijam. Rīgas dome kopā ar Rīgas Tūrisma attīstības biroju, Rīgas brīvostas pārvaldi un LBMA kopīgi veido regates pasākumu programmu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti