Briedis: Gribu, lai mūs zinātu ne tikai kā labus dziedātājus un dejotājus

Latvijas bokseris Mairis Briedis, kuram sestdien „Arēnā Rīga” gaidāma pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņa pret kubieti Maiku Peresu, trešdien preses konferencē informēja, ka ir gatavs cīņai un vēlas pierādīt, ka Latvija ir cīnītāju tauta. Tikmēr Peresa pārstāvji noliedz baumas par boksera pārlieku lielo svaru.

„Gribu, lai pasaule mūs zinātu ne tikai kā labus dziedātājus un dejotājus, bet arī kā cīnītāju tautu,” sacīja Briedis.

Latviešu bokseris norāda, ka ir pilnībā gatavs sestdienas cīņai. Arī Brieža treneris Sandis Kleins pievienoja, ka ir paveikts smags darbs, lai pilnībā sagatavotos šai cīņai. „Speciāli piemeklējām sparinga partnerus, kuri ir kreiļi,” piebilda treneris.

Kad Briedim prasīja, cik ilga varētu būt šī cīņa, viņš atteicās izteikt minējumus. „Es nekad neko neprognozēju,” teica Briedis, norādot, ka boks ir neprognozējams sports un var notikt jebkas.

Pats sportists informēja, ka darbs policijā viņam netraucē pilnvērtīgi trenēties, un šobrīd viņš ir atvaļinājumā, lai labāk varētu sagatavoties cīņai.

Tikmēr Peress norādīja, ka iepriekš izskanējušās baumas par to, ka viņš pārsniedz atļautos 90,7 kilogramus, ir tikai baumas. Peresa treneris Šadīds Saluki norāda, ka uz svariem kubiešu bokseri redzējusi tikai komanda un ka šādas baumas ir nepatiesas.

Briedis gatavs cīņai ar kubieti PeresuMāris Bergs
  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Cīņas
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti