Svarīgi
Sadaļas
Sports / Cīņas
Latvijas karatē treneris Vasiļjevs. Vada Malaizijas izlasi un Āzijā gūst panākumus
Latvijas trenera Andra Vasiļjeva dzīvesvieta jau 10 gadus faktiski ir Malaizija, kur viņš galvenā trenera amatā strādā nacionālajā karatē izlasē. Šogad tā mēnesi bija Latvijā un šeit arī sagaidīja koronavīrusa pāraugšanu globālā pandēmijā. Tagad gan malaizieši ir mājās. Arī viņu treneris ir mājās, jo nolēma palikt Latvijā.
Brieža un Dortikosa cīņu pārceļ uz 16. maiju
Maira Brieža un kubiešu boksera Juniera Dortikosa boksa supersērijas fināla cīņa no 21. marta pārcelta uz 16. maiju, sestdien informēja cīņas organizatori. Cīnai bija jānotiek "Arēnā Rīga", kur atcelti visi pasākumi līdz 14. aprīlim.
Koronavīruss apturējis teju visu sportu Latvijā un Eiropā
Pirms ceturtdienas vakarā izsludinātā ārkārtas stāvokļa valstī pastāvēja bažas par to, vai 21. martā vajadzētu aizvadīt Maira Brieža un kubieša Juniera Dortikosa boksa cīņu. Ierasti uz Brieža cīņām Rīgā pulcējas vismaz 10 000 apmeklētāju, kas koronavīrusa pandēmijas laikā nepavisam nav prātīgi.
Mairis Briedis treniņos turpina gatavoties boksa supersērijas finālam
Pasaules boksa supersērijas (WBSS) organizatori vēl nav pieņēmuši gala lēmumu, vai Maira Brieža titula cīņu 21.martā "Arēnā Rīga" aizvadīt bez skatītājiem vai dueli pret kubieti Junieru Dortikosu pārcelt uz vēlāku laiku, piektdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" pastāstīja Latvijas boksera pārstāvis Raimonds Zeps. Tā kā lēmums vēl nav pieņemts, Briedis turpina gatavošanos pēc plāna.
Šiholajs: Briedis ir gatavs 12 raundu cīņai
Latvijas vadošais bokseris Mairis Briedis 21.martā Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālā būs gatavs aizvadīt arī 12 raundus, ja tas būs nepieciešams, sarunā ar organizatoriem pavēstīja viņa treneris Dimitrijs Šiholajs.
Bokseris Juniers Dortikoss – Kubā nezināms kubietis
Bokseri Mairi Briedi Latvijā zina teju vai katrs, un liela daļa cilvēku spēj nocitēt viņa reiz pausto: “Mans dopings ir mana tauta”. Pēc diviem mēnešiem Rīgā notiks Pasaules boksa supersērijas finālcīņa pirmā smagā svara kategorijā starp Briedi un kubieti Junieru Dortikosu, taču kubieša tautieši no tā dēvētās Brīvības salas uz Rīgu nedosies.
Briedim nebija izvēles – svaru kausos WBO čempiona tituls vai supersērijas fināls
Otrdien daudzi noteikti bija šokēti, dzirdot ziņu, ka Mairim Briedim atņemts Pasaules boksa organizācijas čempiona tituls pirmajā smagajā svarā. Lai arī izklausās, ka mūsējam atkal dara pāri kāda starptautiska organizācija, tā nebūt nav, un Brieža nometne par šo situāciju īpaši nepārdzīvo. Viņiem turpinās ikdienas darbs un gatavošanās nākamajai cīņai Supersērijas finālā pret Junieru Dortikosu.
Pašmāju bokseri iesaistās cīņā par godalgām «Rīga Open»
Ar gana spēcīgu dalībnieku sastāvu piektdien sākās tradicionālās sacīkstes boksā "Rīga Open", kur piedalās gan daudz bokseru no ārzemēm, gan startē vietējie jaunie talanti. Jubilejas 70. turnīrā par uzvarām cīnās vairāk nekā 50 sportistu no 18 valstīm, turklāt daudzi sacensību pieredzi iekrājuši arī dažādu vecuma grupu Eiropas čempionātos.
Jaunākie
Interesanti