Svarīgi
Sadaļas
Sports / Cīņas
Briedim nebija izvēles – svaru kausos WBO čempiona tituls vai supersērijas fināls
Otrdien daudzi noteikti bija šokēti, dzirdot ziņu, ka Mairim Briedim atņemts Pasaules boksa organizācijas čempiona tituls pirmajā smagajā svarā. Lai arī izklausās, ka mūsējam atkal dara pāri kāda starptautiska organizācija, tā nebūt nav, un Brieža nometne par šo situāciju īpaši nepārdzīvo. Viņiem turpinās ikdienas darbs un gatavošanās nākamajai cīņai Supersērijas finālā pret Junieru Dortikosu.
Pašmāju bokseri iesaistās cīņā par godalgām «Rīga Open»
Ar gana spēcīgu dalībnieku sastāvu piektdien sākās tradicionālās sacīkstes boksā "Rīga Open", kur piedalās gan daudz bokseru no ārzemēm, gan startē vietējie jaunie talanti. Jubilejas 70. turnīrā par uzvarām cīnās vairāk nekā 50 sportistu no 18 valstīm, turklāt daudzi sacensību pieredzi iekrājuši arī dažādu vecuma grupu Eiropas čempionātos.
Mairis Briedis: Poļiem varu atbildēt tikai ringā
Latvijas vadošais bokseris Mairis Briedis LTV raidījumā „Sporta studija” atklāja, ka vēl arvien regulāri saņem komentārus no Polijas līdzjutējiem par skandalozo cīņu ar Kšištofu Glovacki. Uz tiem gan latvietis nereaģē, uzsverot, ka poļiem atbildēt viņš var tikai ringā.
Starptautiskā Džudo federācija piemēro sankcijas pret Irānu
Starptautiskā Džudo federācija uzstādījusi sankcijas pret Irānas Džudo federāciju, vēsta starptautiskā organizācija. Šāds lēmums pieņemts, jo Irānas federācija likusi iepriekšējam čempionam Saeidim Mollai atsaukt dalību no pasaules čempionāta, lai izvairītos no potenciālās cīņas ar Izraēlas pārstāvi.
Jaunākie
Interesanti