Vasaras biatlonā iedzīšanā Rastorgujevs 18. vietā; Bendika diskvalificēta

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Čehijā notiekošajā pasaules čempionātā vasaras biatlonā 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās finišēja 18. vietā, savukārt Baiba Bendika 10 kilometru iedzīšanas sacensībās tika diskvalificēta, liecina organizatoru informācija.

Pasaules čempionātā vīru konkurencē par pasaules čempionu iedzīšanā kļuva mājinieks Ondržejs Moravecs, kurš pieļāva vienu kļūdu šaušanā un finišēja pēc 33 minūtēm un 52,9 sekundēm. Rastorgujevs no uzvarētāja atpalika divas minūtes un 14,4 sekundes, un šaušanā viņš pieļāva četras kļūdas. Šajās sacensībās startēja arī Roberts Slotiņš, kurš ierindojās 49. vietā.

Dāmām iedzīšanā triumfēja arīdzan mājiniece Veronika Vitkova, finišējot 31 minūtē un 25,8 sekundēs un pieļaujot divas kļūdas. Bendika sākotnīji ieņēma 15. pozīciju, tomēr vēlāk saņēma diskvalifikāciju.

Jāatgādina, ka sprinta sacensībās Bendika ierindojās 13. vietā, bet Rastorgujevs palika vien 21. pozīcijā.