Bendika Eiropas čempionātā iedzīšanā izcīna astoto vietu

Latvijas biatloniste Baiba Bendika sestdien Itālijā notiekošajā Eiropas čempionātā desmit kilometru iedzīšanā izcīnīja astoto vietu, liecina organizatoru informācija.

Par Eiropas čempioni kļuva francūziete Kloja Ševaljē, kura šautuvēs nekļūdījās ne reizi un finišu sasniedza pēc 29 minūtēm un 25,4 sekundēm. Tikmēr sudrabs ukraintietei Irinai Varvinecai, bet bronza uzvarētājas tautietei Žilijai Simonai.

Bendika no Ševaljē atpalika no uzvarētājas nepilnu pusotru minūti un pieļāva divas kļūdas ugunslīnijās.

Sestdien notika arī 12,5 kilometru iedzīšanas sacensības vīriešiem, taču Latvijas biatlonisti Andrejs Rastorgujevs un Oskars Muižnieks uz starta neizgāja. Tikmēr uzvaras laurus šajā disciplīnā plūca Krievijas biatlonists Aleksandrs Loginovs. Otrajā vietā ierindojās bulgārs Krasimirs Aņevs, bet trešais palika krievs Jevhēņijs Garančevs.

Jāatgādina, ka piektdien sprinta disciplīnā Bendika ierindojās 14. vietā, bet vīru konkurencē Rastorgujevs kļuva par Eiropas čempionu.