Jauktajā pāru stafetē sezonas pirmajā Pasaules kausa posmā Latvijas biatlona duets ierindojas 20. pozīcijā

Pasaules kausa sezona biatlonā ir sākusies ar pāru stafeti, kurā Latvijas duets - Andrejs Rastorgujevs un Annija Keita Sabule -  ierindojās 20. pozīcijā 24 pāru konkurencē.

Par uzvarētājiem kļuva Zviedrijas duets Hanna Ēberga un Sebastians Samuelsons , finišējot 37 minūtēs un 46,9 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Norvēģijas duets, atpaliekot no uzvarētājiem 13,8 sekundes, bet trijnieku noslēdza Francija.

Līderes finiša taisnē

Rastorgujevs un Sabule startēja ar 10. numuru. Pirmais startā devās Rastorgujevs, kurš pirmajā ugunslīnijā ieradās, esot 15. pozīcijā. Pirmā šautuve bez kļūdām, un trasē Andrejs atgriezās trasē jau sestajā pozīcijā.

Otrajā ugunslīnijā Andrejs izmantoja divas rezerves patronas, un stafeti Sabulei viņš nodeva, esot 11. pozīcijā. Pirmajā šautuvē Annija ieradās, esot 16. pozīcija, un tur viņai nācās izmantot vienu rezerves patronu. Trasē Sabule atgriezās 18. pozīcijā. Otrā ugunslīnija bija bez kļūdām, un Rastorgujevam viņa distanci nodeva, esot 20. pozīcijā.

Šaušanā guļus Rastorgujevs bija nekļūdīgs, kas ļāva pakāpties par vienu pozīciju. Pēdējā ugunslīnija reti neveiksmīga - izmantotas trīs rezerves patronas un nopelnīts soda aplis, un zaudēta viena pozīcija.

Annija stafeti pārņēma 20. vietā, un pēc šaušanas guļus, kur izmantota viena rezerves patrona, saglabāta 20. pozīcija. Otrā ugunslīnija nebija veiksmīga - izmantotas visas trīs rezerves patronas. Latvijas komanda finišēja 20. pozīcijā, no uzvarētājiem atpaliekot četras minūtes un 31,1 sekundi.