«VEF Rīga» basketbolisti Permā pieveic Blūma pārstāvēto «Parma»

Latvijas vicečempioni "VEF Rīga" basketbolisti svētdien Krievijas pilsētā Permā ar 78:73 uzvarēja Jāņa Blūma pārstāvēto "Parma" vienību VTB vienotās līgas spēlē, liecina organizatoru informācija. Uzvara stiprināja "VEF Rīga" cerības pacīnīties par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Rezultatīvākie Latvijas komandā bija leģionāri - 18 punktus guva Glens Kozijs, 16 punktus iekrāja Stīvs Zeks, bet 15 punktus pievienoja Džabrils Dērhams. "Parma" ar 15 punktiem izcēlās Tre Maklīns, savukārt Blūms komandas krājumam pievienoja deviņus punktus.

Mājinieki lielāko pārsvaru panāca četras minūtes pirms pirmā puslaika beigām, nodrošinot deviņu punktu vadību (40:31). Toties rīdzinieki sāka veiksmīgu pakaļdzīšanos un trešā ceturkšņa otrajā minūtē pēc Kozija trīspunktnieka jau bija priekšā ar četriem punktiem (49:45). Spēlei ritot punkts punktā, mazliet veiksmīgāki bija laukuma saimnieki, līdz trīs minūtes pirms beigu svilpes "VEF Rīga" atguva vadību un veiksmīgi aizvadītā galotnē nosargāja uzvaru.

"VEF Rīga" rēķinā ir septiņi panākumi 20 mačos, kas turnīra tabulā ļauj ieņemt 10.vietu. VTB līgā 14 komandas regulārajā sezonā izspēlē divus apļus, pēc kuriem astoņas labākās vienības cīņu turpinās izslēgšanas turnīrā. Līgā ir deviņas Krievijas komandas, kā arī pa vienam Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Polijas klubam.