Porziņģis atgriežas ar 8 punktiem Dalasas «Mavericks» uzvarētā treniņspēlē

Kristaps Porziņģis ceturtdien guva astoņus punktus Dalasas "Mavericks" pirmajā treniņspēlē pirms Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas atsākšanas, bet viņa pārstāvētā komanda ar 108:104 uzveica Losandželosas "Lakers", liecina NBA informācija.

Porziņģis laukumā devās pamatsastāvā, spēlēja 15 minūtes, savāca divas bumbas pie groziem, vienu piespēli un vienreiz rezultatīvi piespēlēja. Kristaps trāpīja vienu no trim trīspunktu metieniem un divus no trim divpunktu metieniem, kā arī savu vienīgo soda metienu.

Lielākais spēles laiks bija rezervistiem, bet no potenciālajiem Dalasas kluba līderiem neviens laukumā nepavadīja vairāk kā 20 minūtes. Uzvarētājiem 23 punktus guva Sets Karijs, turpretim "Lakers" pa 13 punktiem iekrāja Džaveils Makgī un Kvins Kuks. Losandželosas komandā 12 punktus guva Lebrons Džeimss, kurš spēlēja tikai pirmās divas ceturtdaļas.

Pirmie treniņmači, kurus NBA vēl nesauc par spēlēm, risinās īpašā formātā, komandām laukumā pavadot četras desmitminūšu ceturtdaļas. NBA ierastajā 12 minūšu ceturtdaļu formātā paredzēts atgriezties katrai komandai otrajā treniņspēlē. Līdz NBA sezonas atsākšanai katrai no sezonas turpinājumā iesaistītajām 22 komandām paredzētas trīs treniņspēles. Dalasas "Mavericks" nākamie pretinieki svētdien būs Indiānas "Pacers".

NBA sezona īpašajā "burbulī" Orlando atsāksies 30.jūlijā, bet "Mavericks" pirmā spēle ieplānota 31.jūlijā pret Hjūstonas "Rockets". Covid-19 pandēmijas dēļ komandas ir pulcētas vienuviet izolētā vidē, lai mazinātu iesaistīto personu inficēšanās risku.