Porziņģa pārstāvētā «Knicks» piekāpjas «Thunder» vienībai

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” vienība pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē piekāpās Oklahomas “Thunder” ar rezultātu 103:112, bet paša liepājnieka kontā 21 punkts, liecina organizatoru informācija.

“Knicks” vienība tikai spēles pirmajā ceturtdaļā bija pārāka par pretiniekiem, bet jau puslaika beigās palika iedzinējos un spēles otrajā puslaikā nespēja atspēlēties, zaudējot ar 103:112 (29:24, 26:34, 26:30, 22:24).

Porziņģis, pavadot laukumā 39 minūtes, realizēja trīs no sešiem tālmetieniem un sešus no 14 divpunktu metieniem, kā arī viņa rēķinā piecas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, pieci bloki, divas pārtvertas piespēles, divas kļūdas, divas piezīmes, un spēli viņš noslēdza ar +/- koeficientu mīnus septiņi.

Rezultatīvākais ņujorkiešu rindās bija Deriks Rouzs ar 30 punktiem, bet Karmelo Entonijs pievienoja 18 punktus.

“Thunder” rindās izcēlās Rasels Vestbruks ar 27 punktiem, tikpat punktu arī Enesa Kantera kontā.

“Knicks” ar astoņām uzvarām 17 spēlēs ierindojas NBA Austrumu konferences tabulā astotajā vietā. Nākamā spēle Porziņģa pārstāvētajai komandai trešdien, kad tā viesosies pie Minesotas “Timberwolves”.

Zīmīgi, ka Kristaps jau ceturto reizi savā karjerā un otro šajā sezonā tika izvirzīts aizvadītās nedēļas labākā spēlētāja balvai NBA, taču pie balvas Austrumu konferencē tika Kevins Lavs no Klīvlendas “Cavaliers”, bet Rietumu konferencē – Kevins Durants no Goldensteitas “Warriors”.