«Liepāja/Triobet» LBL ceturtdaļfināla pirmajā cīņā uzvar «Barons/LDz» basketbolistus

"Liepāja/Triobet" basketbolisti trešdien Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmajā ceturtdaļfināla spēlē savā laukumā ar 65:47 uzvarēja "Barons/LDz" vienību, izvirzoties vadībā sērijā līdz trīs uzvarām, informē organizatori.

Mazrezultatīvajā spēlē, kurā dominēja aizsardzība, liepājniekiem Mareks Jurevičus guva desmit punktus, Kristaps Miglinieks sameta deviņus, bet Lauris Blaus un Arnolds Helmanis pa astoņiem punktiem katrs.

"Barons/LDz" rindās pa desmit punktiem katrs guva Kaspars Kambala un Kaspars Cipruss. Kambala izcīnīja arī desmit atlēkušās bumbas zem groziem.

Laukuma saimnieki bija pārāki katrā no ceturtdaļām, pēc desmit minūtem esot vadībā ar 16:14, pēc puslaika ar 31:25, bet pirms pēdējās ceturtdaļas ar 50:36.

Otrā spēle sērijā sestdien notiks "Barons/LDz" laukumā Mārupes sporta centrā. Otra ceturtdaļfināla sērija sāksies ceturtdien, kad "Jūrmala/Fēnikss" uzņems BK "Jēkabpils" basketbolistus.

Uzreiz pusfinālā iekļuva regulārā turnīra divas labākās komandas - BK "Ventspils" un "VEF Rīga". Ventspilnieki tiksies ar "Jūrmala/Fēnikss" - BK "Jēkabpils" uzvarētājiem, bet "VEF Rīga" mērosies spēkiem ar "Liepāja/Triobet" - "Barons/LDz" dueļa uzvarētājiem.