Latvijas U-19 basketbolistes bez zaudējumiem noslēdz Pasaules kausa apakšgrupu turnīru

Taizemes pilsētā Bangkokā notiekošā Pasaules kausa izcīņas apakšgrupu pēdējā spēlē Latvijas U-19 basketbolistes otrdien ar 68:54 uzvarēja Mozambikas vienaudzes, noslēdzot apakšgrupu turnīru bez zaudējumiem, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā spēles nogrieznī Latvijas basketbolistes ātri nonāca iedzinējos, taču līdz ceturtdaļas beigām spēja samazināt punktu deficītu līdz seši (15:21). Otrajā ceturtdaļā meitenes spēlēja apņēmīgāk (17:13), aizejot pārtraukumā vien ar divu punktu deficītu.

Trešajā ceturksnī latvietes beidzot izvirzījās vadībā (16:12). Un arī spēles noslēgumā latvietes nepazaudēja dominanci.

Rezultatīvākā ar 21 punktu Latvijas izlases rindās bija Laura Meldere, bet 16 punktus pievienoja Māra Mote.

Jau ziņots, ka Latvijas U-19 basketbolistes turnīru iesāka ar uzvaru pār Kanādu (65:54), turpinot ar panākumu spēlē pret Taizemi (74:57).

Grupas visas komandas turnīru turpinās astotdaļfinālā, kur Latvijas pretinieces būs Mali basketbolistes.