Uzvara Latvijas basketbolistēm saglabā cerības uz 13.vietu U-19 Pasaules kausa izcīņā

Latvijas basketbolistes sestdien Taizemē ar 63:49 uzveica Mozambikas izlasi pusfinālā par 13.vietu U-19 Pasaules kausa izcīņā, liecina organizatoru informācija.

Priekšpēdējā spēlē turnīrā latvietēm rezultatīvākā bija Laura Meldere, izceļoties ar 19 punktiem un 13 izcīnītām atlēkušajām bumbām. Māra Mote komandas uzvarā ieguldīja 16 punktus, savukārt Āfrikas valsts komandā 23 punktus guva Čajana Pinto.

Spraiga spēkošanās bija pirmajā puslaikā, ko latvietes noslēdza ar četru punktu vadību (32:28). Latvijas izlase ar 9:0 atrāvienu sāka otro puslaiku un vairs neļāva pretiniecēm būtiski pietuvoties.

Finālspēlē par 13.vietu Latvijas izlases pretinieces svētdien būs Vācijas vienaudzes.

Jau vēstīts, ka grupas kārtā Latvijas meitenes Bangkokā uzvarēja visās trijās spēlēs, pārspējot Kanādu (65:54), Taizemi (74:57) un Mozambikas izlasi (68:54). Grupas visas komandas nonāca astotdaļfinālā, kur Latvijas izlase zaudēja Mali basketbolistēm (34:67), bet ceturtdaļfinālā par 9.vietu piekāpās arī Kolumbijai (46:49).