Latvijas basketbolistes cieš sakāvi U-19 Pasaules kausa astotdaļfinālā

Latvijas basketbolistes trešdien Taizemē ar 34:67 zaudēja pērnā gada Āfrikas jauniešu čempionēm Mali basketbolistēm U-19 Pasaules kausa izcīņas astotdaļfinālā, liecina organizatoru informācija. Latvietes turnīra turpinājumā pretendēs uz 9.vietu.

Izslēgšanas turnīra pirmajā spēlē latvietēm rezultatīvākā bija septiņus punktus guvusī Māra Mote. Mali izlasē ar 19 punktu guvumu izcēlās Sika Kone, kura izcīnīja 22 atlēkušās bumbas.

Latvijas izlasei neveiksmīgs izvērtās spēles sākums, pirmajā ceturtdaļā nonākot zaudētājās ar 7:23. Lai gan līdz pirmā puslaika beigām izdevās nepieļaut vēl lielāku rezultāta starpību, spēles pēdējos divos ceturkšņos latvietes guva tikai attiecīgi sešus un astoņus punktus, neatstājot sev cerības uz panākumu.

Ceturtdaļfinālā par 9.vietu Latvijas izlases pretinieces piektdien būs Kolumbijas vienaudzes.

Jau vēstīts, ka grupas kārtā Latvijas meitenes Bangkokā uzvarēja visās trijās spēlēs, pārspējot Kanādu (65:54), Taizemi (74:57) un Mozambikas izlasi (68:54). Grupas visas komandas nonāca astotdaļfinālā.