Kuruca «Nets» uzvar otrajā NBA spēlē pēc kārtas

Latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets" svētdien ar 110:107 savu skatītāju priekšā pieveica Čikāgas "Bulls". Latvietis gan šajā mačā nepiedalījās, vēsta Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bruklinas klubam šī bija otrā uzvara pēc kārtas un trešā pēdējo četru spēļu ietvarā.

"Nets" sastāvā ar 24 punktiem atzīmējās Spensers Dinvidijs, bet par punktu mazāk bija Džo Herisam un Karisam Levertam.

Spēle iesākās līdzīgi, taču pirms puslaika pārtraukuma "Nets" veica izrāvienu, pauzē dodoties ar astoņu punktu pārsvaru (58:50). Otrajā puslaikā viesi vairs nespēja rezultātu izlīdzināt.

Kopumā 63 spēlēs "Nets" vienība šosezon uzvarējusi 29 reizes, kas dod septīto vietu NBA Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Bruklinas klubs otrdien aizvadīs viesos pret spēcīgo Losandželosas "Lakers".