BK «Ventspils» Čempionu līgas spēlē izrauj uzvaru pār Francijas «Asvel»

BK “Ventspils” otrdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas 12. kārtas spēlē savās mājās ar rezultātu 77:72 uzvarēja Francijas komandu Vīlerbānas “Asvel”, kuras prezidents ir Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs, Dāvja Bertāna komandas biedrs Sanantonio "Spurs" rindās Tonijs Pārkers.

Spēles pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 21:17. Otrās ceturtdaļas sākums jau izskatījās cerīgāks, kad Kristaps Janičenoks samazināja deficītu līdz vienam punktam, taču Francijas komanda sasparojās, un pirmo puslaiku ventspilnieki jau zaudēja ar rezultātu 36:44.

Otro puslaiku ventspilnieki iesāka daudz veiksmīgāk, trešo ceturtdaļu noslēdzot ar neizšķirtu 52:52, bet pēdējā spēles nogrieznī spēja gūt uzvaru.

BK “Ventspils” sastāvā ar rezultativitāti izcēlās Edgars Zeļonis, gūstot 16 punktus un izcīnot sešas atlēkušās bumbas, bet pa 11 punktiem guva Kristaps Janičenoks un Florins Kemopbels. Savukārt “Asvel” rindās ar 17 puntkiem atzīmējās Nikola Dragovičs.

Šī uzvara ventspilniekiem ļauj pietuvieties izslēgšanas turnīram, savukārt francūžiem šis bija pirmais zaudējums pēdējās deviņās spēlēs.

Jāatgādina, ka pagājušajā nedēļā Čempionu līgas spēlē ventspilnieki uzvarēja Itālijas vienību Varēzes “Openjombets”. Savukārt iepriekš, tiekoties ar “Asvel” vienību, ventspilnieki cieta zaudējumu ar 68:83.