Biedriņa «Warriors» izstājas NBA konferences pusfinālā

Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas "Warriors" ceturtdien ar 82:94 mājas spēlē zaudēja Sanantonio "Spurs" un izstājās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences pusfinālā, informēja organizatori. Sērijā līdz četrām uzvarām "Spurs" uzvarēja ar 4:2.

Biedriņš laukumā devās trešajā spēlē pēc kārtas, turklāt spēlēja 12 minūtes (11:35). Pa grozu Latvijas basketbolists gan nemeta, bet viņa rēķinā bija četras izcīnītas atlēkušās bumbas un viens bloķēts metiens.

Uzvarētājiem 19 punktus guva Tims Dankans, savukārt 16 punktus iekrāja Kavhi Leonards, kurš izcīnīja arī 10 atlēkušās bumbas. "Warriors" ar 22 punktiem rezultatīvākais bija Stīvens Karijs. Pēdējās ceturtdaļas vidū Karijs vēl samazināja "Spurs" pārsvaru līdz 77:75, taču galotnē Sanantonio klubs bija pārāks.

"Warriors" izslēgšanas turnīrā spēlēja pirmo reizi kopš 1994.gada.

Rietumu konferences finālā "Spurs" tiksies ar Memfisas "Grizzlies".