Bertāna pārstāvētā Vašingtonas «Wizards» piekāpjas NBA līderiem Bostonas «Celtics»

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" trešdien izbraukumā Bostonā ar 133:140 zaudēja vietējam "Celtics", kas ir Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences un līgas līdere, liecina NBA informācija.

Dodoties laukumā uz maiņu, Bertāns 27 minūtēs (27:12) guva deviņus punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, kā arī trīsreiz rezultatīvi piespēlēja un bloķēja vienu metienu. Dāvis iemeta trīs no astoņiem trīspunktniekiem, bet viņa vienīgais divpunktu metiens bija neprecīzs.

"Wizards" ar 44 punktiem izcēlās Bredlijs Bīls, turpretim sezonā 10 spēlēs tikai vienreiz zaudējušajiem "Celtics" 25 punktus nodrošināja Kemba Vokers. Vašingtonas klubs ar deviņās spēlēs gūtām divām uzvarām Austrumu konferencē ir priekšpēdējā -14.- vietā, apsteidzot tikai Ņujorkas "Knicks".

Vašingtonas komandai pēc pirmā puslaika bija tikai divu punktu deficīts (66:68), taču neveiksmīga darbība aizsardzībā liedza komandai tikt pie sezonā trešā panākuma.

Trīs izbraukuma spēļu sērijas turpinājumā "Wizards" piektdien spēlēs Minesotā, bet svētdien - Orlando.