Latvija piekāpjas Šveicei 7,9 sekundes līdz spēles beigām

Soču olimpiskajā hokeja turnīrā Latvijas izlase savā pirmajā spēlē tikai 7,9 sekundes līdz spēles beigām piekāpās Šveices valstsvienībai ar rezultātu 0:1.

Laukumā valdīja valdīja visai līdzīga cīņa, tomēr laikā, kad Latvijas izlase bija mazākumā spēlētāju noraidījumu dēļ, šveicieši bīstami apdraudēja Latvijas valstsvienības vārtus. Asākajos momentos tikai vārtsarga Edgara Masaļska meistarība glāba Teda Nolana vadīto Latvijas izlasi.

Trešdaļas momentu pie Jonasa Hillera vārtiem radīja Herberts Vasiļjevs, tomēr šveicietis tika galā ar grūtībām. Trešajā trešdaļā lieliska iespēja bija Ronaldam Ķēniņam izvirzīt Latviju vadībā, diemžēl vārtustabs glāba Šveices izlasi.

Liktenīgas izrādījās pēdējās sekundes, kad ripu vārtos ieraidīja šveicietis Simons Mozers.

Pēdējo reizi Latvijas valstsvienība spēja uzvarēt šveiciešus 2009. gadā Pasaules čempionātā, kas risinājās Šveices galvaspilsētā Bernē.

Latvijas izlasei šī bija pirmā spēle apakšgrupā. Jau piektdien plkst. 10:00 (pēc Latvijas laika) Latvijas izlase krustos nūjas ar Čehijas valstsvienību, bet sestdien plkst. 19:00 pretim stāsies Zviedrijas hokejisti.