Rīta Panorāma

Intervija ar Danu Reiznieci – Ozolu, finanšu ministri (ZZS)

Rīta Panorāma

Koncertu sērija «Mans draugs Mārtiņš Freimanis»

Intervija ar dziedātāju Līgu Rīderi

Līga Rīdere debitē ar dziesmu «Ja tu mīli»

Dziedātāja Līga Rīdere, kura plašāku atpazīstamību guva šovā "XFaktors Latvija" 2017.gadā, iegūstots 2.vietu, publiskojusi savu pirmo oficiālo dziesmu "Ja tu mīli" un dziesmas videoklipu.

Līga Rīdere norāda, ka "dziesma “Ja tu mīli” ir kā mazs albuma priekšvēstnesis".

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

 

"Šī dziesma ir nākusi kā dāvana manā 30.dzimšanas dienā. Tas bija negaidīts pārsteigums - pilnīgi nepazīstams cilvēks man atsūta demo ierakstu" LTV raidījumā "Rīta Panorāma" atklāj Līga Rīdere.

Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir Vitholds Smolders. Dziesmas producenti - Vitholds Smolders, Ritvars Štreibers, Klāvs Skujiņš. Dziesmas ieraksta, miksa un māstera producents ir Kārlis Šteinmanis. Dzīvos instrumentus iespēlēja paši dziesmas producenti - Klāvs Skujiņš (bungas), Ritvars Šteibers (ģitāra un akustiskā ģitāra), bet bass - Artūrs Gruzdiņš.

Dziesma video veidotāja ir Elīza Ella Dumpe. Par vizuālo tēlu rūpējās Mārīte Keiša. Dziesmas un video izdevēji - "Communication ART".

Līga Rīdere ir lauksaimniecības dzīvnieku veterinārārste. Beigusi Aizkraukles Pētera Barisona mūzikas skolas kora un kokles klasi. Kā soliste pirmo reizi uz skatuves kāpa 2005.gadā Aizkraukles novada ģimnāzijas 10.klasē, kur piedalījās skolas talantu konkursā. 2007.gadā piedalījās un dziedāja 6.Latvijas Radio jauno izpildītāju konkursā “Jaunās Zvaigznes” finālā, tai pat gadā Līga uzsāka studijas Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU), Veterinārmedicīnas fakultātē (VMF). Tajā mirklī profesijas iegūšana Līgai bija svarīgāka par dziedāšanu.

2013.gadā Līga absolvēja LLU VMF un sāka strādāt par pašnodarbināto lauksaimniecības dzīvnieku veterinārārstu. Lai atsāktu dziedāšanu, Ziemassvētkos pievienojās jauniešu ansamblim “Cum laudem Deo”. 2015.gada oktobrī Līgai piedzima dēls Regnārs, bet 2017.gada jūlijā Līgai piedzima otrs dēls Einars. Esot Einara gaidībās, Līga nolēma ļauties iespējai piepildīt sapni - kļūt par dziedātāju, un pieteicās "XFaktors Latvija" atlasē. Līga kā jaunā dziedātāja plašākai publikai kļuva pazīstama tieši 2017.gadā, "XFaktors Latvija" pirmajā sezonā, kurā kļuva par superfinālisti un ieguva 2.vietu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti