Latvijas Radio bigbends aicina uz koncertiem portugāļu un brazīļu ritmos

Latvijas Radio bigbends 6. – 8. martā koncertēs kopā ar portugāļu džeza dīvu Mariu Mendešu un brazīļu basģitāristu Mišaelu Pipokiņu. Koncerti norisināsies Ogrē, Rēzeknē un Liepājā, medijus informē Latvijas Radio bigbenda pārstāvji.

“Maria Mendeša (Maria Mendes) ir portugāļu dziedātāja ar plašu muzikālo interešu loku – viņa teicami jūtas džezā, glāsmaini dzied popmūziku un māk savai dzidri skanīgajai balsij piešķirt arī fadu smeldzīgumu,” uzsver koncerta rīkotāji.

Maria Mendeša

“Savukārt Mišaels Pipokiņa (Michael Pipoquinha), kurš Latvijā viesojies vairākkārt, jau pusaudža gados ar savu tehniski meistarīgo spēli apbūra tūkstošus sava videokanāla sekotāju visā pasaulē, un tagad šis brazīļu jauneklis ir uz pasaules slavas sliekšņa," raksta koncerta organizatori. "Mišaela spēlē ir Brazīlijas ritmu daudzkrāsainība, unikāla slepu jeb plaukstspēles tehnika un mežonīgi grūvi.”

Mišaels Pipokiņa

Latvijas koncertos publika dzirdēs mūziku no Portugāles un Brazīlijas, kā arī Latvijas Radio bigbenda programmu “Tribute to Jaco”, kas tapusi sadarbībā ar Mišaelu un veltīta leģendārajam džeza basistam Džako Pastoriusam.

“Dziesmas, ko izpildīsim, burtiski svin portugāļu valodu un brazīļu ritmus. Esmu lepna, ka kopā ar Latvijas Radio bigbendu varēsim parādīt, ka brazīļu mūzika ir kas vairāk nekā samba un bosanova,” saka dziedātāja Maria Mendeša.

Latvijas Radio bigbends

Koncertu programma

6. martā Ogres Kultūras centra Lielajā zālē.

7. martā Latgales vēstniecībā "Gors".

8. martā Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars", 28. Liepājas Starptautiskajā zvaigžņu festivālā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti