Izsludina Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkursu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludinājis projektu pieteikumu iesniegšanu Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkursam. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Rīgai nozīmīgu kultūras projektu īstenošanu vizuālajā mākslā, mūzikā, teātra mākslā, dejā, audiovizuālajā mākslā, grāmatniecībā, kā arī muzeju darbības un starpdisciplināru projektu realizēšanu, informēja RD IKSD pārstāve.

2021. gada konkursam izvirzītas vairākas prioritātes, vēstīts informācijā medijiem. Tiks atbalstīti mākslinieciski augstvērtīgi, inovatīvi un sabiedriski nozīmīgi projekti visās kultūras un mākslas nozarēs. Finansējums tiks piešķirts arī kultūras organizāciju iniciētiem laikmetīgās mākslas projektiem, kas sekmē pilsētvides un kultūras infrastruktūras attīstīšanu Rīgas apkaimēs, kā arī projektu pieejamību pilsētas iedzīvotājiem.

Līdztekus tam atbalstīs arī Aleksandra Čaka 120 gadu jubilejai veltītu kultūras un mākslas projektu īstenošanu vietējā un starptautiskā mērogā.

Piedalīties konkursā un pretendēt uz finansējuma saņemšanu var jebkura juridiska persona, juridisku personu apvienība, pašvaldības un valsts iestāde, individuālais komersants, kā arī fiziska persona, kas reģistrēta Valsts ieņēmumu dienestā kā saimnieciskās darbības veicējs.

Projekti jāiesniedz līdz 2021. gada 16. februāra pulksten 17.00. Konkursa nolikums un saistītie dokumenti ir pieejami RD IKSD tīmekļa vietnē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti