Britu premjera rezidencē Dauningstrītā jauns iemītnieks - suns

Lielbritānijas premjerministra Borisa Džonsona rezidencē Dauningstrītā ieradies jauns iemītnieks - suns. Tomēr viņam dzīves telpu nāksies dalīt ar tur jau mītošo kaķi Leriju.  

Lielbritānijas mediji jūlija beigās vēstīja, ka Boriss Džonsons un viņa draudzene Kerija Saimondsa nolēmuši paņemt no patversmes suni.

Pirmdien, 2. septembrī, 15 nedēļas vecais kucēns no Velsā bāzētās labdarības organizācijas mītnes tika nogādāts premjera rezidencē, un viņam dots vārds Dilins.

Džonsona preses sekretārs uzsvēra, ka valdības vadītājs vienmēr bijis aktīvs dzīvnieku tiesību aizstāvis un tic iespējai dot patversmes dzīvniekiem jaunu dzīvi.

Tikmēr mediju pārstāvji jau iepriekš aktīvi apsprieda, vai suns spēs sadzīvot ar citu Dauningstrītas iemītnieku – kaķi Leriju, kuru no ielas dzīves un patversmes paglāba premjers Deivids Kemerons 2011. gadā.

Lerijs kādreiz bijis lielisks peļu mednieks, bet Dauningstrītā šīm aktivitātēm nepievēršot lielu vērību. Lerijam ir stingrs raksturs, kas izpaužoties strīdos ar kaimiņos esošās Ārlietu ministrijas kaķi Palmerstonu. 2016. gadā apsardzes darbiniekiem pat nācās glābt Palmerstonu, kad starp abiem dzīvniekiem notika izskaidrošanās par viņiem aktuālām problēmām.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti