Lielbritānijā streiko dzelzceļa mašīnisti

Piektdien Lielbritānijā sākas dzelzceļa mašīnistu streiks.

Lielbritānijā streiko dzelzceļa mašīnisti
00:00 / 00:40
Lejuplādēt

Streiks tiek rīkots sakarā ar ieilgušo strīdu par algu palielinājumu un labāku darba apstākļu nodrošināšanu. Trīs dienu ilgajā streikā piedalīsies arodbiedrības "Aslef" biedri. Kopumā streiks ietekmēs 16 pārvadātāju darbu. Piektdien streiks ietekmēs piecu dzelzceļa operatoru darbu, kuri ir atcēluši visus plānotos reisus. Pārējo operatoru darbu ietekmēs streiks sestdien un pirmdien. Streikā nepiedalīsies mašīnisti Skotijā un Velsā.

Pēdējā brīdī panākta vienošanās, ka tiek atcelts streiks, kas ietekmētu Londonas metro darbu pirmdien, 8. aprīlī un sestdien, 4. maijā. Dzelzceļa mašīnistu arodbiedrība atcēlusi Londonas metro plānoto streiku pēc tam, kad sarunās ar Londonas transporta sistēmas operatoru tika panākta vienošanās tādos jautājumos kā izmaiņas mašīnistu darba kārtībā bez viņu piekrišanas un ikgadējo zināšanu atsvaidzināšanas apmācību atjaunošana.

Minētais streiks risinās vienā laikā ar arodbiedrības noteikto aizliegumu tās biedriem strādāt virsstundas, kas ar pārtraukumu svētdien notiek līdz 9. aprīlim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti