Mēs ar brāli, kolosāli!

TV JAUNUMS! "Mēs ar brāli, kolosāli!" 1. sērija

Mēs ar brāli, kolosāli!

"Mēs ar brāli, kolosāli!" 2. sērija

"Mēs ar brāli, kolosāli!" 1. sērija

«Mēs ar brāli, kolosāli!» - LTV1 jauns raidījums bērniem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Jautri, dzirkstoši un aizraujoši - tā var raksturot jauno raidījumu "Mēs ar brāli, kolosāli". Raidījumu vada 10 gadus vecā māsa Ieva un 12 gadus vecais brālis Emīls.

Raidījums «Mēs ar brāli, kolosāli» ar dzirkstošu prieku sveicina savus skatītājus katru svētdienas rītu plkst. 11.45 LTV1.

Ieva ir radošu ideju pārpilna un gatava uz līdzenas vietas iesaistīties sarunās par jebkuru aktuālu tēmu. Ievas aizraušanās ir saistītas ar radošām izpausmēm - viņa dzied ansamblī, dejo hiphopu un labprāt gatavo gardumus draugiem un ģimenei. Ievai patīk veidot smieklīgus video «TicToc» un viņa ir eksotiskā dzīvnieka - Jemenas hameleona Kivi - saimniece.

Savukārt Emīls ir brāļa un māsas tandēma enerģijas bumba. Ja ir nepieciešama drosme un ātra reakcija kādā uzdevumā - tad jūs varat būt droši, ka pirmais to pieteiksies izpildīt Emīls. Emīla hobiji ir saistīti ar vieglatlētiku un datortehnoloģijām. Viņš ir liels dzīvnieku draugs un aktīvs sociālo tīklu lietotājs! Tāpat kā māsa, arī Emīls ir jūtuberis, kurš iedvesmo Latvijas bērnus ticēt saviem sapņiem un tos īstenot!

Raidījuma pirmajā sērijā Ieva un Emīls gatavos skaistas un veselīgas uzkodas pusdienu kastītei un stāstīs anekdotes.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti