Latgalē divu dienu garumā audžuģimeņu salidojums

Šovasar Sociālo pakalpojumu aģentūra sadarbībā ar Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekciju organizē reģionālās atbalsta grupas jeb salidojumus audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm. Šajā nedēļas nogalē šāds salidojums notiek Latgales reģionā, Rēzeknes novadā.

Latgalē pasākums guvis lielu atsaucību, pieteikušies ap 600 dalībniekiem.

Sociālo pakalpojumu aģentūras Valsts atbalsta programmu vadītāja Evija RāceneLāsma Zute

  “Jau otro gadu Latvijā notiek šādi četri neaizmirstami emociju, jaunu zināšanu, sirsnības un prieka pilni salidojumi, un tātad ceturtajā 4.augustā notiks jau trešais Latgales reģiona salidojums, kur pa dienu tiks nodrošināts izglītojošas lekcijas, savukārt bērni darbosies aizraujošās radošajās darbnīcās un sporta aktivitātēs. Vakarā vienosies kopīgās dziesmās, dejās, būs arī koncerts, ballīte bērniem, bet otrā dienā norisināsies ģimeņu sadraudzības sporta spēles, kā arī atbalsta grupa vecākiem.

  Mēs gribam pateikt lielu paldies ģimenēm par atsaucību, bet tie, kuri netika uz iepriekšējiem salidojumiem vēl var pagūt pieteikties uz Kurzemes reģiona salidojumu 25., 26.augustā Kuldīgas novadā,” stāsta Sociālo pakalpojumu aģentūras Valsts atbalsta programmu vadītāja Evija Rācene.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Vecāki un bērni
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti