Rīta Panorāma

Labdarības koncerts «Mīlestības pieskāriens» Pēterbaznīcā

Rīta Panorāma

Ēriha Marijas Remarka «Trīs draugi» Latvijas Nacionālajā baletā

Aicina sagādāt prieku un radīt Ziemassvētku brīnumu 1500 bērniem

«Laimas» labdarības namiņš aicina sagādāt Ziemassvētku prieku 1500 bērniem

“Laimas” labdarības namiņš jau astoto gadu uzsāk darbu, lai piepildītu bērnu sapņus. Šogad 1500 bērni gaida savu sapņu piepildījumu, jau pavisam neilgā laikā trešdaļa no bērnu kartītēm ir atradušas gādīgus cilvēkus, noskaidrots raidījumā “Rīta panorama”.

“Orkla Latvija” komunikācijas direktore Lineta Mikša skaidro, ka labdarības projekta būtība ir sabiedrības iesaiste - katrs var iesaistīties. Akcijā piedalās iedzīvotāji no Rīgas, visas Latvijas, arī tūristi, dāvanas bērniem uz akciju sūta arī pa pastu, piedalās arī kolektīvi.

Bērnu vēlmes ir dažādas – no grāmatām un mūzikas instrumentiem līdz apaviem un apģērbiem. Akcijā sarūpē ne tikai materiālas dāvanas bērnu vēlmju piepildījumam, bet ir arī bērnu veselības uzlabošanas projekti.

“Laimas” labdarības namiņā no 22. novembra līdz 22. decembrim katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00 ir gaidīts ikviens, kurš vēlas piepildīt to bērnu kvēlākos sapņus, kuru ģimenes šajos svētkos pašas tos nevar nodrošināt. Kartītes var izvēlēties arī akcijas interneta vietnē.

"Laimas" labdarības namiņa projektā piedalās bērni no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem – gan bērni no maznodrošinātām, daudzbērnu un audžuģimenēm, gan bērni ar invaliditāti.

"Laimas" labdarības namiņš ir vieta, kur šo bērnu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastopas ar cilvēkiem, kuri ir gatavi tos piepildīt.

Svētku laikā akcijas organizētāji nogādās sarūpētās dāvanas bērniem, lai ļautu viņiem atkal noticēt Ziemassvētku brīnumam!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti