«Iespējamās misijas» vadītāja: Bērniem nepieciešami izglītoti vecāki

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Skolotāju un vecāku situācijas ir līdzīgas – visu laiku ir jāmācās. Bērni aug, vecākiem nepieciešamas jaunas zināšanas - stikla studijā pauž "Iespējamās misijas" vadītāja Edīte Millere.

Cilvēkam jāmācās izzināt sevi – kādas rīcības ir dažādās situācijās. Labākais veids, lai to noteiktu ir darīt un analizēt. Tas attiecas arī par jautājumu – kā mācīties kļūt par vecāku.

10 gados "Iespējamā misija” ir veikusi daudz, lai skolotāji būtu izglītotāki. Šogad vislielākais uzsvars likts uz valodu un dabas zinībām, lai skolā būtu vairāk labu un izglītotu skolotāju.

Pajautājot vecākiem: "Ķo tavs bērns šogad mācās ķīmijā?”, vecāki bieži neprot atbildēt.

Arī skolotāji nezina, kā iesaistīt vecākus, bet nav šaubu, ka šāda sadarbība nepieciešama.

"Labdarības maratona akcija lielā mērā sasaistās ar “Iespējamās misijas” mērķiem - bērniem nepieciešami izglītoti vecāki!"uzsver Edīte Millere.

"Dod pieci!" 2018

Laikā no 17. līdz 23.decembrim notiek sabiedrisko mediju labdarības akcija „Dod pieci”.

Šogad akcijā runājam par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. 

Maratonā iegūtie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm.

Konteksts:

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runā par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicina ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Maratons notiek Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti