Ģimenes studija

Bērnu diabēts: ģimenei jāmācās ar to sadzīvot, apkārtējiem - izprast

Ģimenes studija

Kā pirmssvētku laikā sarūpēt pārdomātas, vajadzīgas un mīļas dāvanas

Labdarības maratons "Dod pieci!": Emocionālās apmācības programma vecākiem

Kas jāzina par «Dod pieci!» šī gada maratona tematiku - atbalstu jaunajiem vecākiem?

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Labdarības maratona "Dod pieci!" šā gada mērķis ir emocionālās apmācības programma vecākiem. Latvijas Radio raidījumā "Ģimenes studija" kopā ar ekspertiem tiks meklētas atbildes uz jautājumiem, kāpēc par vecākiem nepiedzimst un bērnu audzināšanā arī nepieciešama apmācība un zināšanu papildināšana.

Kāpēc šāda akcija nepieciešama un ko no tās iegūs sabiedrība kopumā, raidījumā skaidros ģimenes psihoterapeite Andrija Likova un Laura Balode no centra "Dardedze", BKUS bērnu psihologs Ņikita Bezborodovs. Par "Dod pieci" šā gada mērķiem stāstīs Magnuss Eriņš un Jānis Erts.

"Dod pieci!" 2018

Laikā no 17. līdz 23.decembrim notiek sabiedrisko mediju labdarības akcija „Dod pieci”.

Šogad akcijā runājam par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. 

Maratonā iegūtie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm.

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runās par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicinās ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.

No 17. līdz 23. decembrim trīs radiokanāla pieci.lv dīdžeji sešas diennaktis strādās "Dod pieci!" stikla studijā Doma laukumā, atskaņojot ziedotāju dziesmas un padziļināti runājot par aktualizēto šī gada tēmu. Šogad gaidāmas izmaiņas labdarības maratona "Dod pieci!" dīdžeju sastāvā. "Dod pieci!" veterāniem Tomam Grēviņam un Magnusam Eriņam īpašajā stikla studijā pievienosies arī pieci.lv ētera personība un dziedātāja Marta Grigale. Līdz šim maratona vadība bijusi puišu rokās, un Marta ir pirmā sieviete, kura 24/7 režīmā pavadīs nedēļu stikla studijā.

Labdarības maratons "Dod pieci!" ir daļa no starptautiska projekta ''Serious Request'', kurā dažādās Eiropas valstīs radiodīdžeji nedēļu raida no īpašas stikla studijas, pievēršot uzmanību konkrētai labdarības maratona izraudzītai grupai vai sabiedriski nozīmīgai tēmai. Ikviens tiek aicināts ziedot līdzekļus apmaiņā pret mīļāko dziesmu radio ēterā. Latvijā šo tradīciju iedzīvināja Latvijas Radio 5 – pieci.lv radošā komanda. Pieci.lv ir Latvijas Radio jauniešu satura multimediāla platforma, viens no ietekmīgākajiem zīmoliem jauniešu auditorijas vidū.

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Maratons notiek Doma laukā līdztekus Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti