Elita Patmalniece aicina bērnus uz radošo darbnīcu Liepājas muzejā

Liepājas muzejā 8. februārī viesosies modes māksliniece un gleznotāja Elita Patmalniece, lai vadītu radošo darbnīcu bērniem. Tajā būs iespēja zīmēt un krāsot, izmantojot mākslinieces radītos tēlus un ieklausoties viņas padomos. Radošās darbnīcas ideja radusies, iedvesmojoties no bērnu lielās intereses par Elitas Patmalnieces mākslas darbiem, kas aplūkojami Liepājas muzeja izstādē “Nomoda sapņi”, paziņojumā presei informēja pasākuma organizētāji.

Spilgtās krāsas un gleznu tēli, kas raksturīgi mākslinieces rokrakstam, iespaidīgā izmēra darbi liek bērniem ar patiesu interesi un aizrautību pievērsties izstādes aplūkošanai. Gan pirmsskolas iestāžu audzēkņi, gan skolas vecuma bērni ir aktīvi izstādes apmeklētāji.

Krāšņā un vērienīgā modes mākslinieces un gleznotājas Elitas Patmalnieces darbu izstāde “Nomoda sapņi” kopš novembra apskatāma Liepājas muzeja lielajā izstāžu zālē. Izstādē apskatāmas lielformāta apdrukas, instalācijas, gleznas un gleznojumi uz sienām, kā arī mākslinieces radītie tērpi.

Krāsainie un neparastie „Nomoda sapņi” Liepājas muzejā uzplaukuši kā dzīvesprieka, pārdomu un košuma apliecinājums gada tumšākajā laikā. Izstāde “Nomoda sapņi” Liepājas muzejā būs skatāma līdz 2020. gada 16. februārim.

Radošajai darbnīcai kopā ar Elitu Patmalnieci notiks 8. februārī, pulksten 14.00, iespējams pieteikties iepriekš pa e-pastu: [email protected] vai telefonu: 22333723.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti