Ņilovs un Marhele uzvar skriešanas seriāla «Ielūdz Ozolnieki» pirmajā kārtā

Skriešanas seriāla "Ielūdz Ozolnieki" sezona sākusies ar Valda Ņilova (36:07) un Ilonas Marheles (40:04) uzvarām 10 kilometru distancē, liecina sacensību rīkotāju sniegtā informācija. Piecu kilometru skrējienā ātrākie bija Māris Pakārklis (18:01) un Daiga Dābola (20:38).

Skrējēju klubs "Ozolnieki" rīko vienu no aizraujošākajiem tautas sporta seriāliem Latvijā. Pūpolsvētdienā Ozolniekos pulcējās vairāk nekā 80 dalībnieki gandrīz visās vecumgrupās. Aptuveni 30 dalībnieki startēja 10 kilometru sacensībās, pārējie piecu kilometru tautas skrējienā.

Valdis Ņilovs vairākkārt pierādījis, ka viņš ar labiem rezultātiem spēj piedalīties vairākās sacensībās vienā nedēļas nogalē. 28.martā viņš nepilnās 11 stundās (10:48:17) veica 107 kilometrus Skrējiensoļojumā Rīga-Valmiera, bet tas viņam netraucēja 29.martā 36 minūtēs un septiņās sekundēs pieveikt 10 kilometru distanci Ozolniekos, tuvāko sekotāju apsteidzot par vairāk nekā trim minūtēm (rezultāti).

Sieviešu konkurencē pārliecinoši labākā bija Ilona Marhele, kura tuvāko sekotāju apsteidz par sešām minūtēm. Piecu kilometru skrējienā ātrāk par 19 minūtēm finišēja Māris Pakārklis (18:01), Salvis Brasavs un Gatis Štulbergs. Piecus kilometrus ātrāk par 22 minūtēm noskēja vienīgi Daiga Dābola (20:38).

Nākamās "Ielūdz Ozolnieki" skriešanas seriāla kārtas notiks 10. maijā, 14. jūnijā, 5. jūlijā, 16.augustā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti