Dienas ziņas

Ar pastaigu informē par lašveidīgo zivju populāciju

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Jelgavā sacenšas ziemas peldētāji

Jelgavā sacenšas ziemas peldētāji

Nedēļas nogalē Jelgavā valdīs sportisks azarts peldēšanā. Aptuveni 300 dalībnieki no 16 valstīm jau piektdien, 3.novembrī, sāka cīņu gan par  “Jelgavas roņu” kausu, kas vienlaikus ir  Pasaules kausa ziemas peldēšanā 1. posms, gan par Nācijas kausu, kam šogad pieteikušās piecu valstu komandas.   

Jauno sezonu ziemas peldētāji uzsāka jau septembrī, bet piektdien Jelgavā pulcējas tie, kuri vēlas ne vien uzlabot veselību, bet arī izjust sacensību azartu.

Sacensību dalībnieks no Baltkrievijas Aleksandrs Šeršeņs tik lielās sacensībās piedalās pirmoreiz. Viņš nolēma startēt, “jo sāka parādīties labāki rezultāti un nolēmām pāriet citā līmenī”.

Divas dienas aptuveni 300 peldētāju 14 distancēs sacentīsies  par ''Jelgavas roņu kausu'', kas vienlaikus  būs arī  Pasaules kausa 1.posms.

“Protams, gandarījums ir lielāks, ja tu esi pasaules čempions, nevis Pasaules kausa posma čempions, bet ir patīkami un interesanti visos pasākumos,”  atzina sacensību dalībniece no Liepājas Inga Krivcova.

Biedrības ''Jelgavas roņi'' vadītājs, sacensību organizators Aleksandrs Jakovļevs stāstīja, ka “Nāciju kausu mēs pirmoreiz organizējām 2015. gadā, kad Jelgavai bija 750 gadu, un divus gadus mums izdevās uzvarēt”.

Starp sacensību dalībniekiem jau otro reizi ir pārstāvji no Čīles, kam mūsu siltā rudens diena šķita gluži kā auksta ziema. Un tomēr peldēšana ir gluži kā slimība, kas strauji izplatās. Līdz ar pieredzējušo Čīles peldētāju Barbaru šoreiz sacensības piedalīsies arī viņas asistents Horhe Villalobos, kurš smej, ka piedalīsies stafetē un “būs kā Čīles slepenais ierocis”.

 Sacensības noslēgsies svētdien ar kopīgu dalībnieku peldējumu upē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti