Dienas ziņas

Līdzfinansēums ēku restaurācijai Kuldīgas novadā

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Jelgavā sacenšas ziemas peldētāji

Jelgavā sacenšas ziemas peldētāji no 25 valstīm

Vairāk nekā 200 ziemas peldētāju no 25 valstīm piektdien, 2.novembrī, sāka cīņu par desmito ''Jelgavas roņu kausu''. Jau ceturto gadu tas vienlaikus ir arī ziemas peldēšanas Pasaules kausa 1.posms. Lai noskaidrotu labākos, trīs dienu sacensībās peldētāji  mērosies spēkiem  sešās individuālajās distancēs un  stafetē.

Neliela iesildīšanās, un ziemas peldētāji ir gatavi pirmajam startam trīs dienu sacensībās.

"Šodien mums ir ļoti svarīgs čempionāts. Mums ir desmitais ''Jelgavas roņu kauss'', kas jau ceturto reizi ir pasaules čempionāta 1.posms Jelgavā. Pie mums atbrauca 25 valstu pārstāvji no visas pasaules," stāsta pasākuma organizators Aleksandrs Jakovļevs.

Pirmā diena sākas ar  50, 100 un 450 metru peldējumiem brīvajā stilā.

Daudzi no vairāk nekā 200 čempionāta dalībniekiem jau ir pieredzējuši peldētāji.

"Pagājušajā gadā biju Tallinā. Diemžēl tikai 11.vietu dabūju, bet meita ceturto," stāstīja sacensību dalībniece Inga Gedroviča no Jelgavas.

Konkurence ziemas peldēšanas sacensībās ar katru gadu aizvien pieaug. Izmēģināt spēkus vēlas aizvien vairāk jaunu peldētāju no dažādām valstīm.

Šogad ceļu uz Jelgavu pirmoreiz mērojuši arī dalībnieki no Meksikas, Ķīnas, Mongolijas un Čehijas.

"Es Jelgavā esmu pirmoreiz, un šīs ir manas pirmās sacensības pasaules čempionātā. Es atbraucu uz Jelgavu tāpēc, ka šeit ir daudz draugu," atzina sacensību dalībnieks Jaroslavs Zemans no Čehijas.

Uzsākot sacensības, gaisa temperatūra Jelgavā ir +12 grādu, bet ūdens - +6.

Jaunajiem peldētājiem tas esot dabas sniegts atbalsts, bet pieredzējušajiem, īpaši tiem, kuri pieraduši pie kārtīgas ziemas, griboties vairāk adrenalīna.

Kurš būs kļuvis par šā gada "Jelgavas roņu kausa'" ieguvēju, tiks noskaidrots svētdien, bet cīņa par medaļām pasaules čempionātā  janvārī turpināsies Baltkrievijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti