Andris Stavro 62 stundās noairē Gauju visā tās garumā

Dažādu airēšanas maratonu sacensību dalībnieks un uzvarētājs Andris Stavro 3.maija novakarē finišēja "Gauja XXL" 420 kilometru garajā distancē "Ultimate", tādējādi kļūstot par vienīgo, kurš spējis noairēt Gauju visā tās garumā vienā nedēļas nogalē.

"Ultimate XXL" distances starts tika dots 1.maija rītā plkst. 8 Vecpiebalgas novada Taurenē. Finišu Carnikavā Andris Stavro sasniedza pēc 62 stundām un 25 minūtēm. Kopā ar viņu Gaujā devās arī trīs stafetes komandas, no kurām divas pirmās finišēja ar piecu minūšu starpību pēc vairāk nekā 45 stundām.

310 kilometru distancē pirmie finišu divvietīgajā smailē sasniedza Jānis Saulītis un Ilze Balode ar rezultātu - 35 stundas un 12 minūtes. Vienvietīgo laivu klasē pirmās trīs vietas un goda pjedestālu aizņēma daiļā dzimuma pārstāves - Rudīte Everte (44h 9min), kā arī Daina Pastare un Ieva Vītiņa (51h 3min), kuras draudzīgi finišēja kopā.

Tikmēr Andris Bisnieks ar SUP dēli šajās sacensībās noairēja 50 kilometru distanci sešās stundās un 11 minūtēs. No 22 laivām finišu šogad sasniedza lielākā daļa - 12 laivas, kas liecina par veiksmīgiem laikapstākļiem un labu dalībnieku sagatavotību.

"Gauja XXL" ir pirmais sezonas airēšanas maratons, tā dalībnieki iesāka cīņu par kopvērtējuma punktiem un airēšanas maratonu kausu. Nākamās sacensības būs Rīgas Airēšanas maratons (RAM) 6.jūnijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti