Urbānā ekskursija Purvciemā. Dvīnes izrāda savu lielisko dzīvesvietu

Purvciems pēc iedzīvotāju skaita ir lielākā Rīgas apkaime, tāpēc turp “Piecas kartes” devās uzklausīt divus stāstus kopā ar Dvīnēm - Anu un Katrīnu. Abas mūziķes joprojām lielu savu ikdienas daļu pavada Purvciemā un uzskata to par lielisku dzīvesvietu, taču redz arī potenciālu apkaimi attīstīt un padarīt iedzīvotājiem draudzīgāku.

Māsas kopā ar Lindu no Pieci.lv izstaigāja bērnības takas, apstājoties ne tikai pie skolas, kur mācījušās, bet arī vietā, kur tapa pirmā dziedātāju profesionālā fotosesija! 

"Mums liekas, ka viss te ir droši, viss te ir savējais," stāsta meitenes, salīdzinot Purvciemu ar Daugavas otru krastu. Taujātas, kā sauc Purvciema iedzīvotājus, dziedātājam skaidras atbildes nav, bet piedāvā teikt "No Purvčika!".

Purvciema karte

Projekts “Piecas kartes” aicina ikvienu iepazīt Rīgas urbānos plašumus un dzīvi ārpus centra. Katrai Rīgas apkaimei ir sava “Brīvības iela” “Centrālā stacija” un īpašas lokācijas, ar kurām “Piecas kartes” augustā iepazīstina zināmi mūziķi, kuri tur uzauguši. Dziedātāja Patrisha jau iepazīstināja ar savām bērnības vietām Vecmīlgrāvī, mūziķis Jānis Krīvēns - ar savām vietām Ziepniekkalnā

"Piecas kartes" mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz pilsētas nozīmi cilvēku dzīvēs un atgādināt, ka ikviens ir pilsētas radītājs, tostarp piedaloties vēlēšanās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti