Konkursa finālā noskaidros labākos jaunos riteņbraucējus

Piektdien un sestdien, 2015.gada 5.-6.jūnijā notiks Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2015” otrā kārta jeb Lielais fināls. Tajā Latvijas reģionu labākie jaunie riteņbraucēji cīnīsies par vislabākās jauno velosipēdistu komandas titulu un par ceļazīmi uz Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībām Vīnē, Austrijā, informēja CSDD.

Sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2015” otrajā kārtā piedalīsies visu reģionālo posmu uzvarētāji - 32 komandas, kuru sastāvos startēs 200 bērni.

Fināla sacensību atklāšana notiks piektdien, 5.jūnijā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta un atpūtas bāzē „Ronīši” pulksten 11.00-11.30. Pirmais raunds sāksies pulksten 11.30-14.00, bet otrais raunds - pulksten 15.00-19.00. Vakarpusē bērniem būs iespēja atpūsties, skatoties multiplikācijas filmas un risinot asās prāta mīklas. Īpašs pārsteigums būs zinātkāres centra „Zili brīnumi” priekšnesums, kurā tiks rādīti dažādi ar zinātni saistīti triki un brīnumi.

Sestdien sacensības turpināsies, dalībnieki varēs piedalīties dažādās saliedējoša rakstura komandu spēlēs, jautrās stafetēs, kā arī vērot interesantus profesionāla velotriāla paraugdemonstrējumus un šovus. Laureātu svinīgā apbalvošana paredzēta pulksten 13.30-13.55.

Latvijas labākajiem jaunajiem riteņbraucējiem fināla sacensībās būs jādemonstrē savas teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, pirmās palīdzības sniegšanu, velosipēda tehnisko uzbūvi, kā arī jāveic praktiskā braukšana. 

Latvijas lielā fināla uzvarētāji dosies pārstāvēt Latviju Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībās, kas norisināsies Vīnē, Austrijā, 3.-6.septembrī.

CSDD sacensības „Jauno satiksmes dalībnieku forums” organizē jau 22.gadu un to mērķis ir uzlabot skolēnu zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Motori
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti