Oficiāli - «Jaunais vilnis» Jūrmalā nenotiks

24.februārī Jūrmalas dome oficiāli paziņojusi, ka šovasar Dzintaru koncertzālē vairs nenotiks Krievijas estrādes mūzikas pasākums "Jaunais vilnis".

Dzintaru koncertzāles vadītājs Guntars Ķirsis informē, ka pašlaik tiek strādāts pie koncertu programmām, kas paredzētas Dzintaru koncertzālē vasarā. Pēc viņa stāstītā, oficiālas atbildes no Krievijas puses joprojām nav, tāpēc dome koncertzāli laikus rezervē citiem notikumiem.

"Tajās piecās dienās notiks koncerti, kas būs gan izklaidējoša rakstura, gan arī simfoniskās mūzikas koncerti, tādu mums ir daudz. Protams, ir arī festivāls "Artissimo", ir festivāls "Summertime", jūlijā būs festivāls, ko veido bijušie KVN veidotāji, festivāla nosaukums ir "Art Cool". Visu cauru vasaru būs izklaides pasākumi, tai skaitā, protams, mākslinieki no Krievijas, Ukrainas un arī citiem reģioniem. Tāpat arī simfoniskās mūzikas koncerti, baleta koncerti un arī fantastiska grupa no Gruzijas pie mums viesosies," par gaidāmajiem notikumiem Dzintaru koncertzālē stāsta Guntars Ķirsis.

Viņš arī norāda - neskatoties uz to, ka "Jaunā viļņa" rīkotāji joprojām nav snieguši nekādu informāciju, pilsētas un koncertzāles vadība iepriekš plānotajā konkursa norises laikā jau iecerējuši citus pasākumus.

"Tas jau nav nekāds noslēpums, to mēs esam vairākkārt teikuši. Līdz 31.decembrim mūsu iepriekš noslēgtais līgums paredzēja, ka mēs noslēgsim līgumu par konkrēto šī gada pasākumu. Mēs arī atgādinājām pasākuma rīkotājiem par to, ka tas laiks ir pienācis. Tā kā mēs no viņiem nesaņēmām nekādu informāciju, tad nu jau labu laiku mēs vairs nerēķināmies ar šādu pasākumu, ka tas varētu notikt Jūrmalā," skaidro Guntars Ķirsis.

Kā vēstīts, līdz šim izskanējušas vairākas versijas par to, uz kurieni festivāls "Jaunais vilnis" varētu pārcelties, tomēr paši konkursa rīkotāji oficiālu paziņojumu nav pauduši. Tāpat izskanējusi informācija, ka "Jaunā vļņa" rīkotāji šovasar Dzintaru koncertzālē organizēs citu pasākumu - citā formātā un ar citu nosaukumu,

"Jaunais vilnis" Latvijā norisinājās kopš 2002.gada.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti