Jaunnedēļ Rīgā valdīs karnevāla gaisotne

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Nākamās nedēļas nogalē, 15.februārī Rīgā valdīs karnevāla gaisotne, un visi galvaspilsētas iedzīvotāji un viesi Esplanādē tiek aicināti uz „Rīgas ziemošanos”. Savukārt Rīgas skijoringa svētku ietvaros paredzēts karnevālrallija brauciens Rīgas centrā uz Daugavas ledus.

Tematiskajā līnijā „Rīgas karnevāls” kopumā varēs sastapt daudz tādus pasākumus, kuri zināmā mērā izaicina un grib parādīt un ieviest kaut ko jaunu,” norāda nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja Diāna Čivle.

Rīgas karnevāla nepieciešamību aptaujās esot uzsvēruši daudzi rīdzinieki.

„Ļoti daudzi rīdzinieki mūsu mērķa grupu aptaujās teica, ka Rīgā vajadzētu karnevālu, vislabāk – ziemas karnevālu,” skaidro Čivle.

Tā radās „Rīgas ziemošanās”, kura pirmo reizi notika jau pērn. Šajā pasākumā rīkotāji aicina paspēlēties ar Rīgas simboliem. Pērn rīdzinieki nobalsojuši par kanālmalas bebru kā Rīgas simbolu. Šogad spēlēšanās ar simboliem turpināsies, sola Čivle.

Būs visdažādākās darbības, sākot no tīri karnevāliskām un beidzot pat ar kopīgu ziemas balli Esplanādē,” atklāj „Rīgas 2014” vadītāja, piebilstot, ka, cerams, varēs notikt arī skijoringa brauciens, jo nekad nevar zināt, kādus jokus izstrādās daba.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti