«Aarzemnieki» publisko jaunu dziesmu «Cauri Grobiņai»

Grupa "Aarzemnieki" un tās līderis Jorans Šteinhauers publisko jaunu dziesmu "Cauri Grobiņai", solot līdz Ziemassvētkiem iepriecināt klausītājus ar veselu rindu jaunu dziesmu.

Jorana Šteinhauera projekts "Aarzemnieki" izpelnijās ievērību 2014.gadā, kad ar dziesmu "Cake To Bake" pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Dānijā.

Aarzemnieki. Cauri Grobiņai

  "Ar vienu vārdu sakot, man pēdējo divu gadu laikā ir sarakstītas un sakrājušās tik daudz latviešu dziesmu, ka ir pienācis laiks tās beidzot ierakstīt un publicēt. Līdz Ziemassvētkiem ar projektu “Aarzemnieki” regulāri izlaidīsim jaunas oriģinālas dziesmas, bet sākam ar dziesmu par Grobiņu," raksta grupas līderis Jorans Šteinhauers.

  Tāpat Jorans norāda, ka beidzot ir atradis mūziķus, ar kuriem kopā "ir milzīgs prieks šīs dziesmas izpildīt un pat sacerēt jaunas". Dziesmas "Cauri Grobiņai"  ierakstā bez paša autora Jorana piedalījās arī Mārtiņš Kits un Matejs Meds.

  "Ar “Aarzemniekiem” gribam sniegt mūsu ieguldījumu, lai palīdzētu tiem cilvēkiem saprasties, kam ir patiesa interese par Latviju un latviešu valodu – neatkarīgi no tautības vai vietai, kur tie dzimuši," uzsver Jorans.
   

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Izklaide
  Kultūra
  Jaunākie
  Interesanti