Dienas ziņas

Lietuvā svin neatkarības atjaunošanas 30. gadskārtu

Dienas ziņas

Īpašā kampaņā veicinās dzimumu līdztiesību

«Mans pastnieks 2019» Latgalē – M. Rubene

Gada labākā pastniece Latgalē – rēzekniete Marina Rubene

Jau devīto gadu konkurss “Mans pastnieks” mudina noskaidrot atsaucīgākos un izpalīdzīgākos pasta darbiniekus. Latgalē par labāko pastnieci atzīta rēzekniete Marina Rubene, kas sūtījumus klientiem piegādā piecus gadus un darbu dara ar lielu atbildību.

Pastniece Marina Rubene ik rītu uz darbu Rēzeknes 4. pasta nodaļā nāk vismaz desmit minūtes ātrāk. Viņa radusi pie kārtības un pirms došanās ceļā sakārto maršruta secībā visas vēstules, laikrakstus un žurnālus. Pašlaik viņa piegādā pastu Lendžu pagasta iedzīvotājiem un, kā pati atzīst – laukos strādāt ir patīkamāk, teju katru no klientiem viņa jau zina kā “savējo”.

“Man ļoti patīk braukt pie stūres un komunicēt ar cilvēkiem. Parunāties – tas man ļoti daudz nozīmē. Pensionāriem pārsvarā nav ar ko aprunāties. Viņiem gribas pabūt kopā, gadās, ka pasēžu piecas minūtītes, uzklausu, kas vecmāmiņai ir uz sirds. Ko darīt? Paši tādi būsim,” saka Marina Rubene.

To, ka šis Marinai Rubenei ir sirdsdarbs, pamanījuši arī klienti un konkursā “Mans pastnieks 2019” iesnieguši vairāk nekā 50 atsauksmes, tā atzīstot Marinu par labāko pastnieci Latgales reģionā. Ik darba dienu viņa vienu stundu uzņem klientus Lendžu pagasta centrā, bet pirms tam ašā skrējienā piegādā sūtījumus un pensijas.

Vietējie iedzīvotāji novērtē, ka nereti pastniece pilda arī autoveikala funkcijas.

“Ļoti labi! Laipna, priecīga, atsaucīga. Ja ko vajag, var pat pasūtīt kādu preci. Atved,” stāsta Apšu sādžas iedzīvotāja Janīna.

“Viņai vajadzētu mašīnu tādu labāku, džipiņu. Citādi pa dubļiem vietām jāiet kājām. Lai tā pasta vadība nopērk džipu,” saka Brusovas sādžas iedzīvotājs Aivars.

Tieši ceļu stāvoklis pastnieci satrauc visvairāk. Turklāt ik dienu vairākus desmitus kilometru pie klientiem viņa mēro ar personīgo automašīnu. Ir arī citi piedzīvojumi.

“Ir bijis dažādi: suņi ir sakoduši, gadījās, ka avīzi ne tajā pastkastītē ieliku. Pavasarī ļoti daudz dubļu,” stāsta pastniece.

Kopumā konkursam “Mans pastnieks 2019” bija saņemtas vairāk nekā 11 000 anketas un izvirzīti 1610 pastnieki un pasta operatori. Salīdzinot ar pērno gadu, klientu aktivitāte, piesakot sirdsdarba darītājus, bija lielāka.

Par to priecājas arī Marina: “Es esmu apmierināta ar savu darbu, un tas padodas. Centīšos arī tālāk.”

Marina Rubene ir pastniece jau piecus gadus un kopā ar ģimeni aktīvi piedalās arī citos Latvijas Pasta organizētajos pasākumos. Savukārt konkursa “Mans pastnieks 2019” nomināciju kā labākā pasta nodaļas operatore Latgales reģionā saņēma Tatjana Aņisimova no Viļakas pasta nodaļas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt