Tviterapskats: Skolotāju mītiņš, Lemberga ielasmeitas un hokeja pavasaris

Dienas kļūst saulainākas, hokejistu sniegums pasaules čempionātā priecē un tviterlietotājiem prāts nesas uz jokiem - tie ir tik labā garastāvoklī, ka politiskā aģitācija tos  vairāk izklaidē nekā garlaiko, un, ja tam visam papildus - mazā auguma lielais Ventspils vīrs izrunājas - jautrība garantēta.

Nedēļa iesākās ar skolotāju protestiem. Iespējams, ne tas labākais izvēlētais laiks, lai atgādinātu par savu atalgojumu - vismaz tviterī, kuru, kā zināms, izmanto daudz jauniešu skolnieku vecumā, - maija vidū ir tāds saspringts kontroldarbu un atzīmju izlikšanas laiks - un pārsvarā šo tviterlietotāju ieskatā tie skolotāji ļoti daudz ko nesaprot.

Piemēram, Endija Marija @GlambertAndy sūdzas - Es nesaprotu, skolotāji neatpazīst skolēnus?! Man atkal ir n, kaut gan stundās biju! Mūsu klasē nav divas Endijas! Jā, bet ja būtu divas, tad mazāk to neapmeklēto stundu sanāktu.

Kāpēc visi kontroldarbi jāsaliek tieši mācību pēdējā nedēļā, - par to sūkstās lielākais vairums skolnieku, un tviterlietotājs ar vārdu @aviators221 ir atradis atbildi - tāpēc ka mēs, skolotāji, jūs ļoti mīlam.

Par mīlestību runājot - Martai Metuzālei @martasklusums citas pārdomas - viņa brīnās - Kāpēc visi skolotāji tikai uz 9.klases beigām kļūst tik jauki un pat dala cepumus?

Jā, bet par tiem protestiem. Lielākā daļa apzinīgo tviterlietotāju skolotājus saprot, lai gan arī - tas tā pusi uz pusi. Jo redz, nav jau tā, ka skolotāji dzīvojot sliktāk nekā citas sabiedrības grupas vai arī - pašu skolotāju ir par daudz, prātuļo Tālis Linkaits @Talis_L.

Citi kritizē premjeres uzrunu skolotājiem, kuru pavadīja svilpieni. Ieva Brante @ibrante  citē - "Strādāsim kopā, lai jūs te vairs nenāktu!" - tā Straujuma skolotājiem. Un attiecīgi jautājums - Vai Straujumasprāt skolotājs maz strādā?

Sandis @nsr_CooL tikmēr rod atbildi uz jautājumu - kāpēc skolotāji strādā pusotru slodzi? -Tāpēc, ka vienu slodzi strādājot, nav ko ēst, bet divas - nav kad ēst! Un šī asprātība varētu būt daudz tuvāk patiesībai nekā visu citu gudrās pārdomas.

Skolotāju cīņu par cilvēcīgu atalgojumu ātri vien aizēno pilsētas, kurā rītdiena nekad nepienāk, aktualitātes - tur līdz smagam stāvoklim piekauts uzdzīvē devies NATO karavīrs. It kā jau cilvēks esot svarīgākais, bet pilsētas mēru vairāk uztrauc izpostītie apstādījumi, dabisko vajadzību kārtošana ievērojamu ēku tuvumā. Lembergs arī tviterī sūdzas par NATO karavīriem - tie plūkuši ziedus no apstādījumiem, lai dāvinātu tos ielasmeitām. Kā tad tā - ideālajā pilsētā ir ielasmeitas?, ironiski brīnās cilvēks, kuru parasti grūti pārsteigt - žurnālists Māris Zanders @Maris_Zanders.

Madara Fridrihsone, visticamāk, cenšas palīdzēt gādīgajam pilsētas saimniekam apturēt viņa pilsētas apkaunošanu un, pievienojot tvītam šķelmīgu smaidu, raksta - @MFridrihsone Daudzu Latvijas un Lietuvas pilsoņu datoros un soctīklu ''albumos' atrodami kadri, kuros redzama ''ņirgāšanās" par Ventspils gotiņām:)

Bet, ja gandrīz nopietni, tādi cilvēki - Runā svešvalodā, neciena ētikas normas, klaigā, dzer, spļaudās - izrādās, ka līdz NATO karavīriem šādu personāžu Latvijā nav bijis. Tāds secinājums Edijam Majoram @EdijsMajors

Bet ik pa brīdim visi politiskie ņigu ņegi, zālespļāvēji, rosība Centrāltirgū pieklust un uz ielām cilvēki pazūd - tas nozīmē vienu: ir sācies hokejs. Iemeslu kolektīvai bļaušanai - ir, jā, vārti!!! , pievienojot maksimālo atļauto zīmju skaitu ar izsaukuma zīmēm - Latvijas izlase šogad sagādā pietiekamā daudzumā.

Jo īpaši amizanta ir spēle pret ASV, kur pat ātrā tviterinformācijas straume nespēj tikt līdzi spēles rezultātam.

Bet iznākums patīkami pozitīvs - kārtējo reizi varam paskaidrot amerikāņiem tviterī, kur īsti atrodas Latvija - viņi laikam ātri aizmirst, un priecāties par dubulto mazo tautu spēku, kā to dara Kaspars Funts @KFunts mūsu brīnišķīgais indiānis ar savu lielisko komandu sasita amīšus!

Tviterī var atrast dažādus brīnumus - piemēram, arī to, cik kaismīgi par Krievijas izlasi spēles laikā pret Latviju jūsmo Latvijas U17 un U19 futbola izlases vārtsargs Edgars Potapenko. @potap12

spēles gaitu raksturojot ar tādiem pieklājīgiem vārdiem kā - viss beigas, bēres un dabūsiet vēl. Kā arī citiem, daiļrunīgākiem apzīmējumiem, piemēram, Girgensonu saucot par dumju grauzēju dzimtas pārstāvi un suņu meiteni. Plaši izmantojot krievu valodas lingvistiski neierobežotās izteiksmes iespējas. Varbūt tas tik tāds jaunekļa neizdevies joks tviterī, tomēr Latvijas jauno futbolistu izlases spēlētājs...

Un tviterapskatu noslēdzot - par iecienītu spēli tviterī, iespējams, tā noderēs arī citiem - ārpus tīkliem esošajiem - izklaidei. Jokdari no "Comedy Latvia", nedēļu iesākot, piedāvā radoši izpausties un sabojāt kādu filmu, attiecīgi tās nosaukumu. Spēle tviterlietotājiem tā iepatīkas, ka jauni piedāvājumi un pārveidojumi birst simtiem - kā no pārpilnības raga. Piemēram, interesanta varētu būt traģēdija "Emīla bezdarbs”, politiskā drāma "Nila kalpi Vladimira dzirnavās", melodrāma "Ilgais ceļš pāri Vanšu tiltam” vai, piemēram, piektdienas vakaru grāvējs - "Viens pats kājās”. Tie, lūk, daži asprātīgākie iedvesmai. Tagad pamēģiniet arī jūs kādu filmu sabojāt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt